Projektowanie :)

Witajcie Kochani!

Pewnie się zastanawiacie, czego będzie dotyczył dzisiejszy post. A no – cóż jak wiecie, niedługo wracam w końcu do domu i czeka mnie sporo w nim pracy. Mam kilka ciekawych pomysłów na to jak zmienić swój pokój w mieszkaniu. Przede wszystkim muszę zacząć od zabudowania do końca regału no i myślę co będzie lepszym wyjściem. Czy zrobić samemu to, czy poprosić kogoś o pomoc w realizacji mojego pomysłu. Wiadomo pierwszym ważnym czynnikiem są finanse. Wykonanie zabudowy samemu kosztuje o wiele mniej niż zapłacenie specjaliście. A jednak korci mnie zrobić to samemu.

Po drugie mam kilkanaście fajnych pomysłów zapisanych na aplikacji pt. Pinterest. No i kwestia tego co będzie lepiej się prezentowało już z moją wykonaną szafą 😉 Nie powiem pewien pomysł z wykorzystaniem drewnianych skrzynek czy też palet – jest nie dość efektowne to i łatwe do zrobienia samemu w domu. Szczególnie, że mam jakieś tam pojęcie o składaniu mebli i ewentualnemu mocowaniu.

Po trzecie chciałabym zagospodarować swoją przestrzeń jak najlepiej. Wiadomo posiadając jeden pokój do dyspozycji, chcemy by był jak najbardziej funkcjonalny i miał jak najwięcej powierzchni do przechowywania. Ja niestety nie mieszczę się już z swoimi książkami i materiałami z szkoły w obecnych dwóch regałach i chce jakoś wykorzystać wolną przestrzeń którą mam na częsci ściany i pod oknem.

Po czwarte – chce wielką mapę świata zamieścić nad sofą by móc zaznaczać miejsca w których już byłam. Oraz ogarnąć sobie na spokojnie część ściany, na której będą najważniejsze zdjęcia z moich wypraw i najważniejsze osoby w moim życiu. A to tylko pomysły na remont pokoju, a już nie wspominam o kuchni czy przedpokoju.

Wiadomo, wszystko wiążę się z kosztami, na jakie nas stać. A wy jak sądzicie? Lepiej poprosić fachowca, czy zmierzyć się samemu z tym przedsięwzięciem i być dumnym z własnej pracy? Jak mi radzicie? A może i wy macie jakieś pomysły na ciekawe zabudowy do mieszkania? Podzielcie się nimi! Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi 🙂

Pozdrawiam Molcia :*

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *