Nowy rok, nowe wyzwania

Witam Kochani!

No i mamy za sobą pierwsze 22h 2016 roku. Jak większość ludzi – wielu z was zrobiło sobie listę planów i celi na ten rok. Moja nie wiele się zmodyfikowała. Z poprzedniego roku z 15 celi jakie mam od dłuższego czasu udało mi się zrealizować tylko, a może aż 7 celi. Pozostałe 8 pozostało na ten rok, i doszły mi dwa dodatkowe. Pierwszym z nich jest zdanie egzaminu zawodowego, który czeka mnie już za 2 tygodnie. Drugi cel jest trochę bardziej moim marzeniem niż celem – otóż chciałabym wybrać się na przejażdżkę do Paryża wraz z moimi przyjaciółmi. Ile uda mi się z tego zrealizować nie mam pojęcia. Z ostatniego roku jestem bardzo zadowolona, udało mi się prawie połowę osiągnąć i zrealizować.

Mam nadzieję, że ten rok pozwoli mi wypracować te cele i na następny rok będę miała tego mniej. Mam nadzieję również, że wraz z moimi przyjaciółmi będę mogła cieszyć się wieloma radosnymi i szczęśliwymi chwilami, że będziemy mieli wzajemnie jak najmniej smutnych chwil i momentów. A wiem, że jeśli trochę się postaramy będziemy mogli mieć naprawdę udany rok. Wszystko tak naprawdę zależy od nas i naszych starań i wzajemnego wsparcia.

W tym roku miałam okazję zobaczyć i poczuć jak moi przyjaciele są dla mnie ogromnym wsparciem. Ile im zawdzięczam oraz to, że mogę na nich polegać. Mogłam również sama być dla nich oparciem i pomocną dłonią w ciężkich chwilach. W każdej chwili wiem, że jeśli będą mnie potrzebować to dla nich jestem. Rok 2015 był bolesny, był strasznie trudny psychicznie – ale też był rokiem moich małych zwycięstw z przeszłością, był w moim odczuciu dobrym rokiem. Teraz będę dokładać wszelkich starań by ten był jeszcze lepszy.

Więc życzę wam tego samego. Bo jak to mówi Martyna Wojciechowska – „Niemożliwe nie istnieje”.

Pozdrawiam Was, Molcia.

Udostępnij

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *