Mile zaskoczona, a jak zadowolona :D

Helloł 😀

Jak niektórzy z was wiedzą jeszcze mam ten zaszczyt się uczyć 😉 nie wiele już zostało, ale jednak. No i dzisiaj przyznam się szczerze – moja wychowawczyni poza gratulacjami za wysoką średnią pogratulowała mi jeszcze za coś.

Zapewne jak niektórzy wiedzą po tym blogu kiedy go czytają, że bardzo lubię robić różne rzeczy. O tym, że mam wszelakie zainteresowanie nie dawno mogła przekonać się również powyżej wspomniona osoba. Jako, że w szkole padł pomysł (zapodany właśnie przez moją Wychowawczynię :D) nakręcenia i zmontowania filmu jako takiego o prezentacji szkoły i każdego z kierunków, zgłosiłam się z chęcią by pomóc w jego realizacji. Na chwilę obecna jestem zarówno montażystą i kamerzystą – jednak ta podwójna rola nie sprawia mi większych problemów. Zatem od początku października wraz z Wychowawczynią łączymy siły i tworzymy ten film.

Dzisiaj na zajęciach mieliśmy akurat podsumowanie poprzedniego semestru. No i wiadomo, obecności i nieobecności (tzw frekwencja), osoby z wysokim wynikiem nauczania i tak dalej. No i na koniec nauczycielka powiedziała, że musi wspomnieć o jednej osobie z klasy, która bardzo dużo czasu i wysiłku, czasami i nerwów wkłada w życie i tworzenie czegoś na rzecz szkoły (wspomniany już film). Podejrzewałam, że będzie chodzić o mnie. Myślałam nawet, że dostane tylko podziękowanie. A dostałam coś takiego:

Cieszę się ogromnie na te książki, gdyż pomogą mi w doszkoleniu swoich umiejętności w fachu. Nie będę wspominać już o tym, że prawie się rozpłakałam kiedy Pani mi je wręczała. Ale przede wszystkich chce podziękować za to, że ktoś mnie docenił. Odkąd moja Mama już nie żyje – nie mam za bardzo dla kogo starać się o lepsze oceny, o jakieś osiągnięcia – rodzina moja nie podchodzi do tego zbyt radośnie. Zawsze jedynie robiłam coś by uzyskać uznanie w oczach Mamy i by nigdy mi nie zarzuciła, że marnuje swój czas na bzdety. Teraz brakuje mi osób którym mogłabym pochwalić się jakimiś swoimi małymi wyczynami. Zatem to uznanie w szkole przez dwie Nauczycielki jest dla mnie bardzo ważne. Pozwala mi to myśleć – że pomimo całego bólu i żalu jaki noszę w sobie potrafię zrobić coś dobrego dla innych.

Zatem dziękuję Wam Drogie Panie za docenienie. Dziękuję za naprawdę piękny prezent. A przede wszystkim za niezapomniane uczucie i radość, że jeszcze ktoś jest ze mnie zadowolony i dumny 😉 To ważne dla mnie. To kolejne piękne wspomnienie do kolekcji.

Pozdrawiam Wasza Molcia

Ps. A dla mojej Wychowawczyni jeszcze raz wszystkiego dobrego 😉 Dla zainteresowanych wiadomo o co chodzi 🙂

Udostępnij

0 comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *