Medycyna w Pigułce

Witam Kochani!

Od dzisiaj w planach mam dodawanie postów o chorobach, ich rozpoznaniach, wskazówkach i leczeniu – jako, że to pokrewne jest z moimi zainteresowaniami. Od razu zaznaczę, że nie jestem aż tak mądra i nie będę pisać wszystkiego sama z siebie, ale będę pomocowała się książką pt „Medycyna w Pigułce” (red. zbiorowa). Oczywiście porady tutaj nie zastąpią lekarza i wizyty u niego – więc proszę nie brać tego za wyrocznię również. Po prostu mają to być informacje, będę starała się też tłumaczyć pojęcia które mogą być trudniejsze w formie słowniczka.

Ale może się okazać, że dla mnie coś będzie jasne a dla was nie – to piszcie mi o tym w komentarzach, będę starała się tłumaczyć w miarę normalnie. Mam nadzieję, że kolejna seria postów dedykowanych będzie dobrym pomysłem, i będzie zachęcała do zaglądania tutaj. Poza Kawą i Medycyną w Pigułce, planuję jeszcze przygotowanie serii z wydarzeniami historycznymi. Ile z tego wyjdzie, zobaczymy z czasem, na pewno będę się starała to robić na bieżąco, bo jest tego sporoooooo przynajmniej z medycyny 🙂 Z kawy zostało coś około 97 przepisów 😀 będzie co pić. A z historii – no cóż wiecie jaka jest historia 😀 ma sporo dat. Ale jakoś temu się zaradzi by nie zanudzić. No to chyba tyle na dzisiaj w ramach wstępu.

No to zaczynamy od dzisiaj serię: Medycyna w pigułce, temat pierwszy: Blok AV – a reszta dostępna poniżej 😉 Zatem miłego czytania i do usłyszenia 🙂

Blok AV

Pozdrawiam Molcia

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *